Isten hozott,
örülünk, hogy itt vagy!
„Mi azért szeretünk, mert
Ő előbb szeretett minket.”
János első levele 4:19
Isten hozott,
örülünk, hogy itt vagy!
Gyülekezetünkkel Budapesten a 17. kerületben találkozhatsz.
Küldetésünk, hogy Isten éltető jelenlétét, az Ő szeretetét egyszerűen, egy családként éljük meg. Vágyunk elvinni az ÉLŐ VIZET a környezetünkben élő emberekhez.
Szeretnénk, ha te is megtapasztalnád Isten mérhetetlen szeretetét és átvennéd az Ő életedre vonatkozó egyedi és jó tervét.
Hívunk és várunk alkalmainkra téged is!
Gyere, ahogy vagy!
Hol találkozhatunk?
SZEMÉLYESEN
Minden vasárnap
10 órától,
az 525. téren
YOUTUBE
Hallgasd meg
tanításainkat
Nézd meg,
mi történik nálunk,
kövesd közösségünket