Isten hozott,

örülünk, hogy itt vagy!

„Mi azért szeretünk, mert
Ő előbb szeretett minket.”

János első levele‬ ‭4‬:‭19

Isten hozott,

örülünk, hogy itt vagy!

Gyülekezetünkkel Budapesten a 17. kerületben találkozhatsz.

Küldetésünk, hogy Isten éltető jelenlétét, az Ő szeretetét egyszerűen, egy családként éljük meg. Vágyunk elvinni az ÉLŐ VIZET a környezetünkben élő emberekhez.

Szeretnénk, ha te is megtapasztalnád Isten mérhetetlen szeretetét és átvennéd az Ő életedre vonatkozó egyedi és jó tervét.

Hívunk és várunk alkalmainkra téged is!

Gyere, ahogy vagy!

Ismerj meg minket!

Ismerj meg minket!

Hol találkozhatunk?

SZEMÉLYESEN

Minden vasárnap
10 órától,
az 525. téren

YOUTUBE

Hallgasd meg
tanításainkat

FACEBOOK

Nézd meg,
mi történik nálunk,
kövesd közösségünket

Scroll to Top